perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: rrogoz

Fjalor: anglisht rrogoz
Përkthime: mat, matter, matting, doormat
rrogoz në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: rohož, rohožka
rrogoz në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: matte, fußmatte, strohmatte
rrogoz në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: brække, matte
rrogoz në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: estera
rrogoz në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: natte, paillasson, essuie-pieds, paillon
rrogoz në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: stuoia
rrogoz në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: brikke, matte
rrogoz në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: мат
rrogoz në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: brekke, matte
rrogoz në suedisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χαλάκι
rrogoz në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: gyékény, lábtörlő
rrogoz në hungarisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: mata, słomianka
rrogoz në polonisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: rohožka
rrogoz në sllovakisht »

Fjalë të ngjashme

dana rogoz