perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: rubin

Fjalor: anglisht rubin
Përkthime: ruby
rubin në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: rubín
rubin në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: rubin
rubin në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: rubin
rubin në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: rubí
rubin në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: rubis
rubin në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: rubino
rubin në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: rubin
rubin në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: рубин
rubin në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: rubin
rubin në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: рубін
rubin në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: rubiin
rubin në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: rubiini
rubin në finlandisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: rubinas
rubin në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: rubi
rubin në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: рубін
rubin në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: rubin
rubin në polonisht »

Fjalë të ngjashme

rubin kazan, rubin hoxha, rubin beqo, rubin stone, rubin stone price, rubin carter, rubin museum, rubinbrown, rubin singer, rubin and ed