perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në rumanisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): aprecia, evalua
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun çmoj, çmoj në rumanisht, aprecia në shqip
çmoj në rumanisht