perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në rumanisht

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): acid, aspru, acru
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në rumanisht, acid në shqip
acid në rumanisht

Fjalë të ngjashme

shelf liner kujdes dika pikkon vs cell