perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në rumanisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): conducere, consiliu
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun administratë, administratë në rumanisht, conducere në shqip
administratë në rumanisht