perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në rumanisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (4): aproximativ, bicicletă, cerc, îndată
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në rumanisht, aproximativ në shqip
afro në rumanisht

Fjalë të ngjashme

qafë thanë imi plc