perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në rumanisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): sosi
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në rumanisht, sosi në shqip
afrohem në rumanisht