perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

agjenci në rumanisht

Fjalë: agjenci (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): agenţie
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun agjenci, agjensi turistike balla, agjensi turistike, agjensi rexhina, agjensi reklamash, agjensi punesimi, agjenci në rumanisht, agenţie në shqip
agjenci në rumanisht

Fjalë të ngjashme

tani lies dru sjodin ekonomi publik