perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në rumanisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): caz
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në rumanisht, caz në shqip
aksident në rumanisht

Fjalë të ngjashme

besnik hoxha kamera fshehur