perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në rumanisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (4): coastă, margine, pantă, parte
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun anë, anë në rumanisht, coastă në shqip
anë në rumanisht