perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në rumanisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (5): antichitate, antic, bătrân, fost, vechi
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në rumanisht, antichitate në shqip
antik në rumanisht