perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bibliotekë në rumanisht

Fjalë: bibliotekë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): bibliotecă
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun bibliotekë, bibliotekë në rumanisht, bibliotecă në shqip
bibliotekë në rumanisht