perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në rumanisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): negustor, cumpărător
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në rumanisht, negustor në shqip
biznesmen në rumanisht

Fjalë të ngjashme

helm akrepi