perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në rumanisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): bani
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun brumë, brumë në rumanisht, bani në shqip
brumë në rumanisht