perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në rumanisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): coastă, margine, pantă
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun buzë, buzë në rumanisht, coastă në shqip
buzë në rumanisht

Fjalë të ngjashme

mbaj sax kripë wikipedia duke nukem