perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëm në rumanisht

Fjalë: dëm (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): prejudecată, rău
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun dëm, dëm në rumanisht, prejudecată në shqip
dëm në rumanisht