perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dele në rumanisht

Fjalë: dele (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): oaie, oi
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun dele, dele odule, dele ne shitje, dele momodu, dele giwa, dele exam, dele në rumanisht, oaie në shqip
dele në rumanisht