perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

derë në rumanisht

Fjalë: derë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): port
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun derë, derë në rumanisht, port në shqip
derë në rumanisht