perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në rumanisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): cameră, odaie
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun dhomë, dhomë në rumanisht, cameră në shqip
dhomë në rumanisht

Fjalë të ngjashme

gajah tulus vdes ferdinand poni