perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në rumanisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): cadou, dar, actual
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun dhuratë, dhuratë në rumanisht, cadou në shqip
dhuratë në rumanisht

Fjalë të ngjashme

partizan films forumi vizitor futbolli