perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

disa në rumanisht

Fjalë: disa (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): unii
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun disa, disa zakone shqiptare, disa sjelljet e kafsheve, disa rekorde gines, disa pyetje per intervista, disa profesione, disa në rumanisht, unii në shqip
disa në rumanisht

Fjalë të ngjashme

krua thai st kilda shtoj ulqin