perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në rumanisht

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): căprioară
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun drenushë, drenushë në rumanisht, căprioară në shqip
drenushë në rumanisht