perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në rumanisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (4): pădure, lemn, copac, pom
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në rumanisht, pădure në shqip
dru në rumanisht