perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në rumanisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): aromă
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun erë, erë në rumanisht, aromă në shqip
erë në rumanisht