perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në rumanisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): butoi
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun fuçi, fuçi në rumanisht, butoi në shqip
fuçi në rumanisht

Fjalë të ngjashme

rend or maratonomak rreth wordpress