perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fytyrë në rumanisht

Fjalë: fytyrë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): faţă
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun fytyrë, fytyrë në rumanisht, faţă në shqip
fytyrë në rumanisht

Fjalë të ngjashme

pi greco muzikant org absurd hero