perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjah në rumanisht

Fjalë: gjah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): vânătoare, pradă
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun gjah, gjah mada, gajah tunggal, gajah tulus mp3, gajah tulus lirik, gajah tulus, gjah në rumanisht, vânătoare në shqip
gjah në rumanisht