perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në rumanisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): feminin, soţie
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në rumanisht, feminin në shqip
grua në rumanisht

Fjalë të ngjashme

për ty aderim musliu sy te bukur