perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në rumanisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): bloc, morman
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në rumanisht, bloc në shqip
grumbull në rumanisht

Fjalë të ngjashme

banoj kumar behera