perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në rumanisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): ansamblu
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në rumanisht, ansamblu në shqip
grup në rumanisht