perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ka në rumanisht

Fjalë: ka (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): bou
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun ka, ka values, ka to pka, ka of hcl, ka of acetic acid, ka leisure, ka në rumanisht, bou në shqip
ka në rumanisht

Fjalë të ngjashme

eq vst fe fi fo fum