perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në rumanisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): şef
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun kokë, kokë në rumanisht, şef në shqip
kokë në rumanisht