perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në rumanisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): ordin, comanda
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun komandoj, komandoj në rumanisht, ordin në shqip
komandoj në rumanisht