perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në rumanisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): nasture, accent, buton
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun kopsë, kopsë në rumanisht, nasture në shqip
kopsë në rumanisht