perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në rumanisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): circumferinţă
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun krahinë, krahinë në rumanisht, circumferinţă në shqip
krahinë në rumanisht