perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në rumanisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): capital, central
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në rumanisht, capital në shqip
kryesor në rumanisht