perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në rumanisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): rotaţie
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun kthej, kthej në rumanisht, rotaţie në shqip
kthej në rumanisht

Fjalë të ngjashme

press release