perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kujtim në rumanisht

Fjalë: kujtim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): cadou, dar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun kujtim, kujtim vajushi, kujtim spahivogli, kujtim lika, kujtim leka 2014, kujtim leka, kujtim në rumanisht, cadou në shqip
kujtim në rumanisht

Fjalë të ngjashme

lidh bandcamp si te dobesohemi