perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në rumanisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): alarmă
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në rumanisht, alarmă në shqip
kushtrim në rumanisht