perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në rumanisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): admite, recunoaşte
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun lejoj, lejoj në rumanisht, admite në shqip
lejoj në rumanisht