perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në rumanisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): asociaţie
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në rumanisht, asociaţie në shqip
lidhje në rumanisht

Fjalë të ngjashme

te ndjej rregull treshi