perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liqen në rumanisht

Fjalë: liqen (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): lac
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun liqen, liqenet tektonike, liqenet karstike, liqene akullnajore, liqen street art, liqen ne finland, liqen në rumanisht, lac në shqip
liqen në rumanisht