perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në rumanisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): autonomie
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në rumanisht, autonomie në shqip
liri në rumanisht