perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në rumanisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (2): strălucitor, admirabil
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun madhështor, madhështor në rumanisht, strălucitor në shqip
madhështor në rumanisht