perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në rumanisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (5): capăt, final, scop, sfârşit, culme
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun majë, majë në rumanisht, capăt në shqip
majë në rumanisht