perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në rumanisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): captura, prinde, duce
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në rumanisht, captura në shqip
mbaj në rumanisht