perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

minierë në rumanisht

Fjalë: minierë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): aer, aspect, înfăţişare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun minierë, minierë në rumanisht, aer në shqip
minierë në rumanisht