perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjegull në rumanisht

Fjalë: mjegull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (1): ceaţă
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun mjegull, mjegulla ne prishtin, mjegull najat e gjithesise, mjegull italisht, mjegull i dashurise, mjegull i dashurie dritero agolli, mjegull në rumanisht, ceaţă në shqip
mjegull në rumanisht

Fjalë të ngjashme

aderim holding si te gatuajme qofte