perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në rumanisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (3): la, pentru, cu
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në rumanisht, la në shqip
në në rumanisht

Fjalë të ngjashme

forcë madhore