perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në rumanisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rumun
Përkthime (4): clădire, constituţie, construcţie, arhitectură
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rumun ndërtesë, ndërtesë në rumanisht, clădire në shqip
ndërtesë në rumanisht